Samenwerking

Samenwerking is erg belangrijk, zeker voor de FSR. De taakgroep zorgt voor een goede samenwerking met opleidingscommissies, dit is omdat de commissies zelf geen medezeggenschap hebben, alleen een adviserende rol, binnen de opleidingen. Door constructief met de opleidingscommissies samen te werken kunnen we de adviezen die zij geven op een hoger niveau aan de man brengen.

Samenwerking speelt zich ook af op een andere plek, het studentenleven. Studieverenigingen zijn een belangrijke partner van de FSR, niet omdat ze zo gezellig zijn maar omdat ze weten wat er speelt onder de studenten. Met deze informatie kan onze raad vaak aan de slag om zo onduidelijkheid, ontevredenheid, onbegrip of zelfs frustratie
weg te nemen.

Taakgroep samenwerking beperkt zich niet tot alleen deze faculteit. Er wordt ook gekeken naar de VU en het AGSS. De samenwerking met deze instanties gaat vooral over het samenvoegen van het masteronderwijs en de gezamenlijke
instroom daarvan.

Al met al zit taakgroep samenwerking vooral goed in het contact met opleidingscommissies en studieverenigingen, maar ook de studentenraden op andere universiteiten worden met oog op gezamenlijke belangen niet vergeten.

Dit jaar zal deze taakgroep ook een advies aan de decaan richten over scholing van OC-leden. Op het moment word er onderzoek gedaan naar hoe dit verbeterd kan worden. De conclusies van dit onderzoek zullen binnenkort openbaar worden gemaakt.

9c3734b7