Raadsleden CSR

De CSR 2020-2021 bestaat uit:

 Nina Hol

 Voorzitter 

Nina.Hol@studentenraad.nl 
 Ivan Mušo

 Vicevoorzitter

Ivan.Muso@studentenraad.nl
 Tijmen Dietvorst

 O&O-voorzitter 

Tijmen.Dietvorst@studentenraad.nl
 Elias Hidoussi

 O&F-voorzitter

Elias.Hidoussi@studentenraad.nl
 Evelyn Pomasqui

 PR-voorzitter

Evelyn.Pomasqui@studentenraad.nl
 Julia Nguyen

 Algemeen raadslid

Julia.Nguyen@studentenraad.nl
 David Steenmeijer

 Algemeen raadslid

David.Steenmeijer@studentenraad.nl
 Evrim Hotamis

 Afgevaardigde AMC

Evrim.Hotamis@studentenraad.nl
 Kaleem Ullah

 Afgevaardigde FMG

Kaleem.Ullah@studentenraad.nl
 Assamaual Saidi

 Afgevaardigde FdR

Assamaual.Saidi@studentenraad.nl
 Daan Rademaekers

 Afgevaardigde FNWI

Daan.Rademaekers@studentenraad.nl
 Chimira Obiefule

 Afgevaardigde FGw

Chimira.Obiefule@studentenraad.nl
 Taimoor Baig

 Afgevaardigde FEB

Taimoor.Baig@studentenraad.nl
 Sofiya.Koba

 Algemeen raadslid

Sofiya.Koba@studentenraad.nl

 

De CSR wordt ondersteund door de secretaris
Olav Abbring (mail via
csr@uva.nl ).

 

Studentassessor 2020-2021

De studentassessor 2020-2021 is Rijk van Beek

De studentassessor houdt nauw contact met de Centrale Studentenraad (CSR), studenten en studentenverenigingen.