Oude raden

2020-2021 

Eerste rij: Ilse Altenburg

Tweede rij: Sara Dos Santos Gigante, Robin Wacanno (sec), Daan Jellema, Manish Jhinkoe-Rai (vz), Daan Rademaekers (CSR-afgevaardigde), Chris Rotgans (vvz), Gerben Koopman, Margot Brinkhof, Parcival Maissan

Niet afgebeeld: Daan Schoppink en Fijke Oei


 

2019-2020

Eerste rij: Jasper Claessen, Pepijn de Reus, Jolein Rau, Daan Schoppink, Ilya Janssen

Tweede rij: Pjotr van der Jagt (CSR-afgevaardigde), Lotte Philippus (sec), Anne-Ruth Meijer (vz), Lisa Blijleven (vvz), Sophie van Tilburg, Daan Rademaekers

Niet afgebeeld: Erik Kooistra


 

2018-2019

Simon Wittkamp, Willemijn Bultermans, Yoshoa Maas, Willemijn Beks (vz), Martijn Brehm, Malou Sprinkhuizen (CSR-afgevaardigde), Nadav Joosten, Feline Lindeboom, Casper van Eijden, Simon Ilíc, Nina Wagenaar (vvz), Lisa Blijleven (sec)


 

2017-2018

Eerste rij: Pieter van Niel, Annelene Schulze, Femke Mostert (vz), Willemien Zuilhof, Muriël Louman, Roan de Jong (sec)

Tweede rij: Merel Vogel (as), Tijn de Vos, Veerle Groot, Babette Mooij (vvz), Kjeld Oostra (CSR-afgevaardigde), Fokel Ellen, Parcival Maissan


 

2016-2017

Eerste rij: Eli de Smet, Menno van Gameren (vvz)

Tweede rij: Noa Visser (CSR-afgevaardigde), Renske Grupstra, Susan Rigter, Nick Nauta, Tom Strengers (sec)

Derde rij: Steven Beutick, Esther de Boer (vz), Karlijn Limpens, Pim van Helvoirt, Richard Broersen


 

2015-2016

Ivo de Klerk, Nelson Mooren, Tycho van der Ouderaa, Catherina de Weerd (sec), Stein de Boer, Joeri Bordes, Micha de Groot (vz), Sanne Honée, Johnny Vogel, Sybrig Smit (vvz), Ya’gel Schoonderbeek, Reimer van den Hoek (CSR-afgevaardigde)


 

2014-2015

Eerste rij: Els Aarts (CSR-afgevaardige), Thomas van der Veen, Jonas Lodewegen (vz), Dominique van Poorten (vvz), Thomas Adrian (sec), Jorn Peters, Gerben Ijntma, Tim Hoogeveen, Anniek Muller

Tweede rij: Balint Lammes, Ysbrand Galama, Zazo Meijs


 

2013-2014

Eerste rij: Rex Valkering, Milo Stroink, Jonathan Beekman

Tweede rij: Stefan la Rooij (sec), Marie Beth van Egmond (as), Kris Kok, Iris Meerman, Felicio Gordilho Fernandes

Derde rij: Anouk Geenen, Kyah Smaal (CSR-afgevaardigde, Emma Boumans (vz), Joris Solleveld (vvz), Kavel Ozturk


 

2012-2013

Eerste rij: Koen van de Ven, Emiel Woutersen (vvz), Max van den Berk, Jason van Zelm, Pim de Haan, Sascha Korzec

Tweede rij: Romy Dhillon (sec), Tim Peute, Kyah Smaal, Roos Bol (vz), Emma Boumans, Ysbrand Galama, Julien Fiorilli (as)


 

2011-2012

Eerste rij: Duyga Harmankaya (vvz), Fenna Terwije, Rik van Dijk, Jacinta Moons, Cas Grupstra (sec)

Tweede rij: Maarten van der Velden (as), Jasper van Enk (vz), Sanne Kruijt, Els van der Roest

Derde rij: Lodewijk Nauta, Kimberly May-Lin Hofman, Devi Brands, Idelès Kaandorp


 

2010-2011

Eerste rij: Arjan Miedema, Helmer Gudde, Marcus Reitz, Zaid Al-Shaibani, Christiaan Mul, Yuri Gotoh (sec)

Tweede rij: Fenna Terwije, Doortje de Wiljes, Bartjan Sonneveld, Razma Paykardjoe, Danne Elbers (vz), Aagje Hendriks (vvz)


 

2009-2010

Eerste rij: Dorus Stokhof, Maarten van Schie, Feline Smeenk, Brent Huisman, Jorrit Smit (vz), Thomas Jongstra (vvz)

Tweede rij: Gilles de Hollander, Anouk Post (sec), Julia Attevelt, Arjan Miedema, Roelof Lammers, Bram Knegt


 

2008-2009 onbekend wie wie is

Eerste rij: 4 onbekend

Tweede rij: 1 onbekend, Julia Attevelt, 3 onbekend

Derde rij: 3 onbekend

Sanne van Dijk, Arda Kroesen (vvz), Ilona Schooneveld, Lisa Vogelpoel, Sicco de Knecht, Julia Attevelt, Anouk Post, Lily Boutens, Judith Ament, Laurie van Reemst (vz), Nienke de Jonge (sec), Lodewijk Berkhout


 

2007-2008 functies onbekend

Eerste rij: Hans van Deurzen, Corine ten Velden

Tweede rij: Wout Merbis, Sam Molenaar, Christiaan Walraven, Nathalie Adureau

Derde rij: Siri van Keulen (vz), Jos Otto, Eva Naninck

Vierde rij: Vincent Visser, Joeri de Valença, Willemieke Kouwenhoven


 

2006-2007 functies onbekend

Eerste rij: Thijs de Wit, Hans van Deurzen, Loek Spitz, Rosemarie Aben, Niek Dubelaar, Annelies Heus, Niels Andela

Tweede rij: Veerle Eggens, Sander Breur, Sam Molenaar, Geeske Dierdorp (vz), Nico Tillie


 

2005-2006 13e persoon?

Timo Klück (vz), Karen Arnon, Gerben Schooneveldt, Marieke Jesse (sec), Milenna van Dijk, Ivo Tamboer, Sander Breur (CSR-afgevaardigde), Marjolein Pereboom (vvz), Romilda Boerleider, Christopher Salt, Marthe Tollenaar, Narda van Leeuwen, Marlies Oostland


 

2004-2005

Kwin Woerdeman (CSR-afgevaardigde), Niels Weiss (sec), Ido Niesen, Martijn Liem (vvz), Felix Wensveen, Lydwin van Rooyen (CSR-afgevaardigde), Romilda Boerleider, Jasper Winkel, Ivo Tamboer, Merel Willemsen (vz), Marieke Jesse, Martijn Tromp.


 

2003-2004

Dewi Harten (vz), Yan Grange (CSR-afgevaardigde), Mark Clausing, Joke van Bemmel, Ivo Tamboer, Nicholas Piël, Dave Rampersad, Martijn Liem, Felix Wensveen

Niet afgebeeld: Arnold Bussink, Niels Weiss


 

2002-2003 zie notulen 22 augustus 2002 voor functieverdeling

Joke Bemmel, Arnold Bussink, Mark Clausing, Yan Grange, Dewi Harten, Sanne Kuiper, Misha Kuys, Dave Lommen, Bart Nieuwenhuis (vz), Nicholas Piël, Arno Verweij, Dave Ramperspad (CSR-afgevaardigde)


 

2001-2002

Obe van der Klei, Sid Werry, Misha Kuys, Bart Niewenhuis, Michael Verhoek (vz), Karla de Bruin, Paul Friedel, Gijs Manneveld, Willemijn van Poppel, Quan Tjon Akon


 

2000-2001

Rogier Braakman, Karla de Bruin, Michiel van Dijk (CSR-afgevaardigde), Paul Friedel (vz), Jeroen Geurts, Daan Kiviet, Lodewijk Koopman (vvz), Claudia Smeets, Simon Tindemans, Michael Verhoek, Yu Ling Wu (sec), Matthijs Schuring


 

1999-2000 zie notulen voor functieverdeling

Joost Kamoschinski (interim-vz), Ron Jukes, Paul Klarenbeek, Rogier Braakman, Wouter Vijvers, Lodewijk Koopman, Thyra de Jongh, Hendrik Schakel, Wesley Russ


 

1998-1999 zie notulen 21 september 1998, 14 man en geen functies

Tim Dijkstra, Willemijn Smal, Jasper Vrugt, Manon Triebel, Janneke Uitterhoeve, Joost Kamoschinski (vz?), Martin Hulsman, Eugène Tuinstra, Cathelijne de Vroom, Astrid Fischer, Joan Admiraal, Gertruud Houkes, Ed Aanhane, Ron Jukes


 

1990-1998 geen informatie beschikbaar


 

1989-1990

M.E. Adelaar, C.J. Bol, E.H. Dooijes, M. Drolsbach, E.M. de Jager, F.X. van der Linden, G.G. Pronk, R.W.J. Roël, S.A. Terwijn, L. Torenvliet, J. Treur, W.G. Vree, R.W. van der Waall, C.C. de Vries.